נמכר-אוכלס

עין הים חדרה – פרויקט הקונכיה

, ,

על חוף ים חדרה במתחם חופים תחל החברה בקרוב בארגון קבוצת רכישה למגדל ספורט (שלישי בישראל!) עם דירות מרווחות ונוף מלא לים.

מגדל אחוזת מאיר – בת ים

, ,

בצומת הרחובות בלפור והרב קוק, כ 500 מטר מחוף הים, קם מגדל מגורים מפואר של 20 קומות.

מגדל המושבה

, ,

בחודש מרץ 2009 סיימה קפיטל גרופ בשיתוף עם חברת מגדלים לגבש קבוצה של 124 רוכשים, ורכשה קרקע למגדל של 23 קומות בשכונת אם המושבות בפ"ת.

מגדל הספורט בקמפוס באר שבע

, ,

פרויקט "מגדל הספורט בקמפוס" הוא שילוב בין מיקום מושלם וקונספט מנצח להשקעה סולידית. המגדל כולל 174 יחידות דיור, אידיאליות לסטודנטים ולסגל רפואי,

נחלת בנימין 132-134, ת"א

,

באחד המיקומים הנחשקים בעיר, ברחוב נחלת בנימין פינת פלורנטין, אירגנה החברה קבוצת רכישה בשיתוף עם קבוצת חג’ג’ ועם אקרו נדלן. בפרויקט בסה"כ 57 יחידות ו 3 חנויות בבניין של 6 קומות. רוב הדירות הינן של 2 חדרים. הפרויקט אוכלס במהלך שנת 2011. העלות הסופית לדירת 2 חדרים כולל חניה לחברי הקבוצה עמדה על כ […]

אחד העם 65

,

בלב תל אביב הישנה והתוססת בקרבת מרכזי הבילוי והפנאי ,ברחוב אחד העם,נבנה בית מגורים חדש יוקרתי ואלגנטי,הבית ברחוב אחד העם.

הבית, שתוכנן בסגנון הבאוהאוס, הינו בן 6 קומות ובו דירות 3 ו- 4 חדרים ו- 3 פנטהאוזים המשקיפים לים, בסטנדרט בניה גבוה במיוחד, עם מפרט טכני איכותי, יוקרתי ומושקע, חניה צמודה ומחסן לכל דירה.

הבית תוכנן […]

OPEN – שכונת הפארק, חדרה

, ,

בחלקה האיכותי של שכונת הפארק בחדרה, עם נוף פתוח המשקיף לשדות, נבנה בימים אלה פרויקט בוטיק ובו שני בניינים בני 7 קומות. בכל בניין מגוון דירות 4,5 חדרים, ודירות גן ופנטהאוזים מרווחים ומפנקים.
נגישות