על מנת לבצע השקעה נכונה יש לבחור שלושה פרמטרים בצורה מוצלחת – מי שמנהל את הנכס, הנכס עצמו ומאפייניו וכן השוק שבו פועל הנכס. מבחינה זו, השקעה בנדל"ן בברצלונה עונה על כל האלמנטים הללו ובמיוחד הפרויקט שמציעים חברת קפיטל גרופ בשיתוף עם חברת עם חברת אטרה נדל"ן. במסגרת הפרויקט ברור כי השוק בברצלונה הוא השוק הנכון וכי הנכס ברח' שיפרר בהחלט עונה על מאפיינים של נכס בעל פוטנציאל תשואה גבוה.

ברצלונה

 

הבנין ברח' שיפרר

הבנין ברח' שיפרר

ברצלונה נחשבת לאחת מהערים המתוירות ביותר בעולם, ולמרכז כלכלי ותיירותי. בתור העיר השנייה בגודלה בספרד שמונה יותר מ-3 מיליון תושבים, היא מציעה אפשרויות מגוונות לתיירים ולמתגוררים שבה, הכוללים את הכדורגל הטוב בעולם, צבעים, אופנה, תחבורה וחוויות קולינריות.

חברת הנדל"ן הישראלית אטרה ייזום נדל"ן וחברת קפיטל גרופ, המנוהלות על ידי עו"ד אביחי חכם ואלון הרצוג, מציעים לקהל הישראלי להשקיע בברצלונה בדירה שממוקמת בבניין ברחוב מרכזי הנקרא שיפרר. הנכס ממוקם בבניין אירופאי בעל 2 חנויות בחזית קומת הקרקע ו-21 דירות. הבניין עבר שיפוץ כולל ומסיבי וחודשו מערכות כמו צנרת ואינסטלציה, מערת החשמל ואף התווספה מעלית ושודרג חדר המדרגות.

אחת היתרונות הגדולים בפרויקט שיפרר הוא שהדירה יכולה לשמש הן למטרות תיירות והן למטרות מגורים. הסיבה לכך היא שהנכס ממוקם בסמוך ללב העיר, כך שהוא מתאים לתיירים ולהשכרה לטווח קצר וכן, מתאים למגורים מפני שהוא מתאפיין בתחושה של קהילתיות ואינטימיות. באופן זה זוכה המשקיע, שזוכה להכפיל ואף לשלש את התשואה מהנכס.
ברצלונה נחשבת לשוק הנכון מבחינת השקעה בנדל"ן, מכיוון שהיא כוללת מספר מאפיינים שמראים על עליית מחירים. ראשית, היצע המגורים מוגבל בגלל שגבולותיה הפיסיים של ברצלונה לא מאפשרים לה להתרחב. באופן זה הביקוש למגורים רק גדל אך ההיצע נשאר אותו דבר – מה שמבטיח עליית מחירים.

כמו כן, לאחר שנת 2013, ספרד סבלה ממשבר כלכלי אך כרגע היא מתחילה להתאושש בקצב מהיר, מה שאומר שעכשיו זה המועד המושלם להשקיע בברצלונה. השקעת נדל"ן בברצלונה היא חלון הזדמנויות עבור משקיעים וזה הזמן לנצל את מחירי הדירות ולרכוש דירה להשקעה בעיר.